Zmiany zasad

Szanowni Państwo,
Raz jeszcze dziękujemy za wypełnienie ankiet i informacje oraz Państwa uwagi przekazane przy ich okazji. Upewniły nas one, że wysiłek jaki wkładamy w zapewnienie warunków opieki dla Państwa dzieci jest zgodny z Państwa oczekiwaniami i przez część osób dostrzegany.
Jednocześnie okazało się, że problem godzin pracy przedszkola zgłaszany indywidualnie przez Państwa mailowo ma rozmiar masowy, tj. dotyczy prawie połowy udzielonych odpowiedzi i wszystkich grup.
Przeanalizowaliśmy różne warianty rozwiązań, uwzględniając Państwa odpowiedzi, dane wrześniowe dotyczące frekwencji oraz godzin pobytu. Każdy potencjalny wariant ocenialiśmy również pod kątem ewentualnego wpływu na funkcjonowanie przedszkola w sytuacji pojawienia się zarażenia u dziecka/pracownika przedszkola.
Z ww. wynikło, że wariantem przy którym łączna ilość potencjalnych kontaktów bezpośrednich i pośrednich jest najniższa, jest wprowadzenie dyżuru opiekuńczego dla par grup, z zachowaniem zasad izolacji tych par oraz samych grup przy pozostawieniu pozostałych zasad bez zmian.
W konsekwencji przesuwamy również godziny śniadań w grupach 1A, 2A i 2B z godz. 8:00 na godz. 8:10.
Po zmianach Panie Opiekunki dalej spędzają z Państwa dziećmi po 9h każdego dnia. Uważamy, że warto aby Państwo o tym pamiętali.
Z poważaniem,
Dyrekcja przedszkola

← Wróć Podziel się na FB

Potwierdzanie woli kontynuacji edukacji dzieci w przedszkolu

Informujemy, iż zgodnie z harmonogramem w dniach 8-15 lutego 2021 r. , zbierane będą deklaracje o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej Państwa dzieci w naszej placówce. Druki deklaracji są dost

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku życzą Dyrekcja, Kadra Pedagogiczna oraz pracownicy Przedszkola.

Czytaj więcej...

Zasady działalności Przedszkola od dnia 5 października 2020r.
(w okresie pandemii COVID-19)

1. Do przedszkola przyjmowane są dzieci zdrowe i bez objawów chorobowych. W przypadku zaobserwowania u dziecka objawów choroby pracownik przedszkola dokonuje pomiaru temperatury i podejmuje decyzj

Czytaj więcej...

Wyniki ankiety

Dziękujemy wszystkim Państwu za wypełnienie i zwrot ankiet. Otrzymaliśmy 87 odpowiedzi, z czego zdanie: – „wolę aby grupy były dalej izolowane, przy utrzymaniu obecnych godzin pracy prze

Czytaj więcej...

Zasady działalności Przedszkola od dnia 1 września 2020r.

Zasady działalności Przedszkola od dnia 1 września 2020r. (w okresie pandemii COVID-19) 1. Do przedszkola przyjmowane są dzieci zdrowe i bez objawów chorobowych. W przypadku zaobserwowania u dzie

Czytaj więcej...

Zmiana stawki żywieniowej

Szanowni Państwo, Informujemy, iż 1 września uległa zmianie wysokość opłaty za wyżywienie. Stawka dzienna wynosi 14 zł.

Czytaj więcej...